Mobilne menu
info 790 68 69 69
od poniedziałku do piątku
od 9.00 do 17.00

FAQ - pytania i odpowiedzi


Jak kupować w naszym sklepie?
Dokładamy wszelkich starań aby zakupy, które Państwo robicie w naszym sklepie były dla Was jak najprzyjemniejsze. Polecamy zarejestrować konto - znacznie ułatwia to zarządzanie zakupami, umożliwia monitorowanie zakupionej przesyłki, zapamiętuje Państwa koszyk z wybranymi produktami itp., itd. Zakupu dokonujecie Państwo po przez wybranie interesujących Was produktów. Następnie oprogramowanie sklepu przeprowadza Was, krok po kroku przez wszystkie niezbędne formularze, dzięki którym, będziemy mogli wykonać dla Państwa zamówione naklejki i sprawnie je dostarczyć pod wskazany adres. W każdej chwili możecie Państwo skontaktować się z obsługą sklepu za pośrednictwem poczty elektronicznej jak również w godzinach pracy bezpośrednio z konsultantem.

Jak prawidłowo okreslić parametry nakejki?
Staraliśmy się aby kreator parametrów naklejki był jak najbardziej przyjaznyt dla naszyk Klientów. Gdy już zdecydujesz się na okreslony wzór naklejki - zdecyduj o jej rozmiarze. Możesz to zrobić przy pomocy "suwaka" lub poprzez podanie jednej z wartości: wysokości lub szerokości naklejki. Zauważ że automatycznie przeliczona zostanie cena naklejki wykonanej w tym właśnie rozmiarze. Ustal kolor naklejki - zawsze bedzie to widoczne w podglądzie naklejki. Jesli to konieczne zaznacz ewentualne opcje dodatkowe i... to już wszystko! Dla Twojej wygody korzystaj z możliwości zmiany koloru tła naklejki - to naprawdę pomaga przy podjęciu decyzji co do ostatecznego koloru!

Jak przyklejać naklejki?
Przyklejanie naklejki nie jest trudne. Należy tylko pamiętać o zachowaniu odpowiedniej ostrożności, dokładności i spokoju podczas naklejania. Po pierwsze należy odpowiednio przygotować ścianę. Powinna być czysta i sucha. Należy zapewnić sobie odpowiednią ilość wolnego miejsca tak aby można było płasko rozłożyć całą naklejkę. Następnie ostrożnie usuwamy papier podkładowy. Jeśli naklejka jest duża pamiętajmy o zapewnieniu sobie pomocnika. Po usunięciu podkładu, trzymając za przeźroczystą folię transportową przenosimy naklejkę w wyznaczone miejsce na ścianie. Ostrożnie pozycjonujemy unikając kontaktu ze ścianą. Jeśli jesteśmy pewni że wszystko jest równo i zgodnie z założeniami – przykładamy arkusz do ściany poczynając od górnej krawędzi. Po wstępnym przyklejeniu całej naklejki do ściany, szmatką "wprasowujemy" naklejkę w ścianę mocno dociskając cały wzór. Ostatni etap to ostrożne usunięcie przeźroczystej folii transportowej. Tu również zaczynamy od górnej krawędzi. Powoli ściągamy folię uważając żeby wszystkie detale naklejki odkleiły się od folii transportowej i pozostały na ścianie w wyznaczonym miejscu.

Czy naklejki mogę przykleić na każdą ścianę?
Musi być ona sucha, gładka, czysta i nie pyląca. Jeśli jest "świeżo malowana" należy bezwzględnie odczekać co najmniej 14 dni. Niestety są gatunki farb które uniemożliwiają przyklejenie naklejek. Są to farby wyprodukowane na bazie lateksu bądź kauczuku. Zawsze jednak radzimy wykonać próbę przyczepności naklejki na wybrane podłoże.

Czy naklejki mogę przyklejać tylko do ściany?
Nie. Naklejki można przyklejać do wszelkich gładkich, niepylących powierzchni. Naklejki doskonale przyklejają się do np. frontów meblowych, płytek kuchennych i łazienkowych, szkła (lustra i okna).

Czy trudno jest usunąć przyklejoną naklejkę?
Nie. Oczywiście trzeba to zrobić ostrożnie. Z takiego podłoża jak ściany naklejkę usunąć jest łatwo. Z powierzchni bardzo gładkich (fronty meblowe i szkło) również nie stanowi to problemu co najwyżej można nieco zmiękczyć naklejkę poprzez podgrzanie suszarką do włosów. UWAGA: zerwanie naklejki ze ściany może w niektórych przypadkach powodować oderwanie płatków farby ze ściany! Wynika to z nieprawidłowego malowania ściany – przed malowaniem ściana nie została prawidłowo umyta lub zagruntowana.


Wasz "suwak" nie pozwala na wiekszy rozmiar naklejki. Czy mogę zamówić wybrany wzór naklejki ale w innym rozmiarze?
Oczywiście, że tak. Należy się z nami skontaktować przy pomocy e-maila podając wybrany wzór naklejki i określić jej porządany rozmiar. A my niezwłocznie udzielimy informacji o koszcie naklejki w nowym rozmiarze.

Do góry