Mobilne menu
info 790 68 69 69
od poniedziałku do piątku
od 9.00 do 17.00

Dostawa i koszty

Staramy się zrobić wszystko, aby koszt dostawy był jak najmniejszy, dlatego wysyłka realizowana jest za pomocą kilku opcji.

1. List polecony za potwierdzeniem odbioru (Poczta Polska)

Opcja ta dostępna jest tylko wtedy, gdy rozmiar naklejek umożliwi spakowanie ich w usztywnianą kopertę o rozmiarach maksymalnie 23cm x 32cm lub 30cm x 45cm. Są to najtańsze możliwości. Ich koszty odpowiednio wynosszą: 5,90 złotych oraz 10,80 złotych. Sposób ten polecamy, gdy chcesz sprawdzić jakość naszych usług, jakość naszych naklejek oraz idealnie dopasować kolor naklejek poprzez zakup tanich i niewielkich próbek.

2. Paczka pocztowa (Poczta Polska)

Przesyłka paczki pocztowej za pośrednictwem Poczty Polskiej ma dwa warianty uzależnione od rozmiarów zamówionych naklejek. Pakujemy je w trwałe tuby kartonowe występujace w dwóch długościach: 55cm i 105cm. Przesyłka tuby o rozmiarze 55cm to koszt 13,00 złotych, natomiast tuby 105cm to koszt 16,00 złotych.

3. Przesyłka kurierska (firma DHL)

Ten rodzaj przesyłki jest najpewniejszy. Naklejki zapakowane są w trwałą kartonową tubę oraz dla zwiększenia bezpieczeństwa w dodatkowy karton. Doskonale zabezpieczone dotrą następnego dnia roboczego od momentu przekazania kurierowi. Koszt 25,00 złotych.

Uwaga! W momencie wyboru wariantu przesyłki zaproponujemy specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą opcję cenową.

Jeśli Twoje zamówienie przekroczy wartość 250,00 złotych przesyłka kurierska będzie GRATIS!

Do góry